Hotel ASENA 3*

Hotel Asena 3* (HB) http://www.asenahotel.net/page.php?id=1

Тип на аранжман:

Хотел

Ѕвезди:

3 ѕвезди

Држава:

Турција

Место:

Кушадаси Пакет Аранжман

Телефонски број:

+38978444455

Check In:

14:00

Check Out:

12:00

Минимален престој:

7 вечери

 

Овој хотел е на 1 минута пешачење од плажа. Лоциран на плажата Лејдис, Хотелот Асена е сместен на брегот на Егејот.Хотелот поседува отворен базен, à la carte ресторан на покривот со прекрасен поглед на морето. Бесплатна WiFi е исто така достапна низ целиот хотел. Собите  се климатизирани,украсени во топли бои за да се создаде мирен амбиент. Секоја соба има приватен балкон и ТВ. Од некои соби може да се ужива во прекрасен поглед на морето. Ресторанот служи вкусни јадења од интернационална кујна и локални специјалитети. Барот покрај базенот нуди специјални коктели и освежителни пијалоци. Достапен е и приватен паркинг. Центарот на градот на Кушадаси е на 3 километри, додека Марина Кушадаси е 4,5 километри. Ефес е 22 км, Селџук и Куќата на Дева Марија се 23,5 км од хотелот. Аеродромот во Измир Аднан Мендерес е оддалечен 84 километри.

Месеци

Термини

Цена

Јуни

02.06-10.06

332 €

09.06-17.06

332 €

 

16.06-24.06

332 €

 

23.06-01.07

332 €

Јули

30.06-08.07

332 €

 

07.07-15.07

374 €

 

14.07-22.07

374 €

 

21.07-29.07

374 €

 

28.07-05.08

374 €

Август

04.08-12.08

374 €

 

11.08-19.08

374 €

 

18.08-26.08

374 €

 

25.08-02.09

374 €

Септември

01.09-09.09

332 €

 

08.09-16.09

332 €

 

15.09-23.09

332 €

 

22.09-30.09

332 €

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.
Локација на GoogleMap .