Hotel BLUE SEA 3*

Hotel & Spa Blue Sea 3+ http://www.blueseakusadasi.com

Тип на аранжман:

Хотел

Ѕвезди:

3 ѕвезди

Држава:

Турција

Место:

Кушадаси Пакет Аранжман

Минимален престој:

7 вечери

 

Овој хотел е на  1 минута пешачење од плажа. На само 2 минути пешачење од популарната плажа Кадинлар, овој хотел располага со отворен базен, турска бања и сауна. Обезбеден е бесплатен Wi-Fi низ целото место и бесплатен приватен паркинг. Секоја соба во Blue Sea Hotel & Spa нуди поглед на море, климатизација и прозорци од подот до таванот што се отвораат кон балконот. собите поседуваат телевизор со рамен екран со сателитски канали и мини фрижидер.Ресторанот на хотелот има внатрешен простор за седење и надворешен простор за седење на терасата на покривот со поглед на морето и градот. Се служи шведска маса и à la carte мени опции. Гостите можат да уживаат во освежителен пијалок во барот на терасата или лоби барот. Соба за масажа, сеф и 24-часа. Аеродромот во Измир Аднан Мендерес е 84 км од Blue Sea Hotel & Spa, а на барање може да се организира шатл-служба со дополнителен надомест.

Месеци

Термини

Цена

Јуни

02.06-10.06

220 €

09.06-17.06

220 €

 

16.06-24.06

220 €

 

23.06-01.07

220 €

Јули

30.06-08.07

255 €

 

07.07-15.07

255 €

 

14.07-22.07

255 €

 

21.07-29.07

255 €

 

28.07-05.08

255 €

Август

04.08-12.08

255 €

 

11.08-19.08

255 €

 

18.08-26.08

255 €

 

25.08-02.09

255 €

Септември

01.09-09.09

206 €

 

08.09-16.09

206 €

 

15.09-23.09

206 €

 

22.09-30.09

206 €

 

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.
Локација на GoogleMap .