Hotel Belmare 4*

Hotel Belmare 4*-All inclusive Кушадаси

Тип на аранжман:

Хотел

Ѕвезди:

4 ѕвезди

Држава:

Турција

Место:

Кушадаси Пакет Аранжман

Телефонски број:

0038978 44 44 55

Check In:

14:00

Check Out:

12:00

Минимален престој:

7 вечери

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хотел  Belmare, се наоѓа на околу  500 метри одалеченост од плажата Long beach и на околу  5 километри одалеченост од самиот центар на Кушадаси. Во непосредна близина на хотелот се наоѓа станица за минибусеви кои возат по Кушадаси и околните плажи. Хотелот Belmare поседува рецепција,базен,ресторант и бар,сауна,турско купатило. Лежалките и чадорите за сонце на базенот и плажа се вклучени во цената како и користењето  на спа центарот.Услугата во хотелот   Belmare 4* e all inclusive (се вклучено).

Деца до 12 год. плаќаат 50% од цената

 

Месеци

Термини

Цена

Јуни

02.06-10.06

322

09.06-17.06

322

 

16.06-24.06

322

 

23.06-01.07

322

 

 

 

Јули

30.06-08.07

322

 

07.07-15.07

322

 

14.07-22.07

322

 

21.07-29.07

322

 

28.07-05.08

322

 

 

 

Август

04.08-12.08

322

 

11.08-19.08

322

 

18.08-26.08

322

 

25.08-02.09

322

 

 

 

Септември

01.09-09.09

322

 

08.09-16.09

322

 

15.09-23.09

322

 

22.09-30.09

322

 

             

 

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.
Локација на GoogleMap .