Вила Sole a Mare

ЛЕТО 2022

НЕОС МАРМАРАС- Вила „Sole A Mare

 

 

Вилата Sole A Mare се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили меѓу изобилство продавници, со фронталниот дел поставена кон фонтаната која е обележје на градот и кон пристаништето. Од градската песочна плажа која гравитира кон хотелскиот комплекс „Порто Карас“ е оддалечена околу 300 метри.  Располагаме со двокреветно студио и четирикреветен апартман на прв спрат кои имаат поглед на улица или директен поглед на море (во студијата и апартманите има дополнителни фотелји на расклопување). Сместувачките капацитети се опремени со модерен мебел, мини кујни, телевизори  и клима уреди  чие користење  е вклучено во цената. Терасите се заштитени со тенди. Станува збор за совршено безбеден објект, а извонредната локација и квалитетот ја вбројуваат оваа вила меѓу топ понудите и за ова лето. Сите сместувачки капацитети се опремени со постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата.

Вила „Sole A Mare” - Неос Мармарас

 

Термин:

 

Ноќевања:

 

1/2+1 студио (улица)

 

1/4 апартман (море)

20.05-30.05.2022

10

230 € (14.260 ден)

390 € (24.180 ден)

30.05-09.06.2022

10

280 (17.360 ден)

440 € (27.280 ден)

09.06-19.06.2022

10

330 (20.460 ден)

520 € (32.240 ден)

19.06-29.06.2022

10

380 € (23.560 ден)

670 € (41.540 ден)

29.06-09.07.2022

10

480 (29.760 ден)

720 € (44.640 ден)

09.07-19.07.2022

10

580 € (35.960 ден)

760 € (47.120 ден)

19.07-29.07.2022

10

580 € (35.960 ден)

760 (47.120 ден)

29.07-08.08.2022

10

580 (35.960 ден)

760 € (47.120 ден)

08.08-18.08.2022

10

580 (35.960 ден)

760 € (47.120 ден)

18.08-28.08.2022

10

530 (32.860 ден)

720 (44.640 ден)

28.08-07.09.2022

10

430 (26.660 ден)

670 € (41.540 ден)

07.09-17.09.2022

10

330 € (20.460 ден)

520 (32.240 ден)

17.09-27.09.2022

10

280 € (17.360 ден)

420 (26.040 ден)

 

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Цените  во табелата се однесуваат за наем на цел апартман за 10 ноќевања без вклучен превоз

- Во апартманите е дозволено сместување на лица согласно број на кревети

- Сместувањето е првиот ден после 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00 часот по локално време

- Доплата за туристичка такса во Грција-0,50 евра по соба од ден (се плаќа во агенцијата)

- Плаќањето на аранжманите е исклучиво во денарска противвредност по курс  62 денари

              - Организиран превоз Скопје-Неа Неос Мармарас

              - Тргнување од Скопје во 04.00 часот

              - Цена на повратен билет –35 евра;деца до 2 години бесплатно (без седиште); од 2-12 год.-25 евра

Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.
Локација на GoogleMap .