Хотел TOPOLAN 3*

ЦЕНА :
Количина  

Хотел Топалан 3* е хотел лоциран во центарот на Кушадаси, на само 500м од пристаништето и градската плажа. Хотелот е целосно реновиран во 2019 година, а во негова близина има мини автобуски станици (долмуша) со кои лесно и брзо можете да стигнете до која било плажа или дел од градот. Сите соби се модерно опремени, климатизирани и имаат ТВ, телефон и балкон. Хотелот располага со рецепција, ресторан и мал базен, идеален за одмор во Кушадаси.

Карактеристики на хотелот:                                                           Собите располагаат со:

 • 24 ч. Рецепција                                                                      *  Клима
 • Базен                                                                                      * Сопствена бања, фен
 • Wi-Fi интернет                                                                        *  Мини бар
 • Бар на базенот                                                                        * Телефон
 • Ресторан                                                                                 * ТВ,Wi-Fi
 • Бар                                                                                          * Балкон

Месеци

Термини

Цена

Јуни

02.06-10.06

171 €

09.06-17.06

171 €

 

16.06-24.06

171 €

 

23.06-01.07

171 €

 

 

 

Јули

30.06-08.07

185 €

 

07.07-15.07

185 €

 

14.07-22.07

185 €

 

21.07-29.07

185 €

 

28.07-05.08

185 €

 

 

 

Август

04.08-12.08

185 €

 

11.08-19.08

185 €

 

18.08-26.08

185 €

 

25.08-02.09

185 €

 

 

 

Септември

01.09-09.09

171 €

 

08.09-16.09

171 €

 

15.09-23.09

171 €

 

22.09-30.09

171 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Во цената се вклучени 7 ноќевања со појадок и превоз со високотуристички автобус на релација Скопје-Кушадаси-Скопје.
Дете до 5 години плаќа само превоз 60 евра, за второ дете попуст 20 %.
За дете од 6 до 11.99 год попуст 20 %

Климата е вклучена во цената од 01.07 до 31.08 
ПОАЃАЊЕТО  ЗА  КУШАДАСИ  Е  ЕДЕН  ДЕН  ПРЕД  ТЕРМИНОТ  ДАДЕН  ВО  ТАБЕЛАТА  ВО  10  ЧАСОТ.

 • Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.
 • Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
 • Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.
 • Тимот на Виста Турс Ви посакува пријатен одмор.
 • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противредност по курс 1 евро=62 денари;
 • Цените се однесуваат на пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со појадок и превоз со високотуристички автобуси на релација Скопје-Кушадаси-Скопје;
 • За резервација на аранжманот потребна е аконтација од 30% , целосна уплата најдоцна 10 дена пред поаѓање.;
 • Туристичката агенција го одредува местото и часот на поаѓање;
 • Кај автобуските  аранжмани предвидени се попатни паузи за одмор на секои 3 до 4 часа возење. Паузите се реализираат на бензиски пумпи и попатни постојки, во зависност од условите на пат и капцитети со кои располагаат истите;
 • Check in и check out (времето за влегување и напуштање на собите) е определено според правилата на сместувачкиот објект;
Почитувани, по купувањето на услугата во Вашиот купон ќе ги добиете сите дополнителни информации (телефон, меил, лице и сл) за контакт со продавачот на услугата. Доколку е потребно контактирајте ја нашата служба за Грижа на корисници.
Локација на GoogleMap .